KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 13062165
nr 1306 2165
Louis Sparre
(1863-1964), Sverige
Blyertsteckning, Läsande modell. Signerad, daterad 1911. Motivet: 23x17 cm
Louis Sparre, svensk målare född 1863, död 1964.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:03:56
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr